Portal-Bankowy.com.pl
  1. Kredyty
  2. Konta
  3. Inwestycje
  4. Banki
  5. Doradcy finansowi

O jaką kwotę kredytu można się starać?

Kwota kredytu o jaką się staramy może być różna. Jednym potrzeba jedynie tysiąc złotych, aby coś kupić inni potrzebują pożyczyć kilka tysięcy złotych. cel na jaki brany jest kredyt gotówkowy może być dowolny. To nasza sprawa tak naprawdę na co potrzebujemy pieniędzy. Bank może nas jednak zapytać na co są nam potrzebne pieniądze, aby dobrać dla nas najlepszy kredyt. Bardzo często kredyt bankowy nazywany jest kredytem konsumpcyjnym. Najczęściej banki pożyczają kwoty od 500 złotych do 100 tysięcy złotych. jest to górna i dolna granica takiego kredytu bankowego. Są jednak banki, gdzie można pożyczyć mniejszą i o wiele większą kwotę niż ten przedział.

Kredyt Bezpieczna Gotówka.

W Banku BPS można skorzystać z kredytu Bezpieczna Gotówka. Jest on coraz bardziej popularny wśród klientów. Czym sobie na to zasłużył? Przede wszystkim jest to obecnie jedna z najtańszych ofert jakie znajdziemy na rynku. Otrzymamy tutaj większą sumę pieniędzy w znacznie łatwiejszy sposób niż w przypadku ofert innych banków. Kredyt Bezpieczna Gotówka ma to do siebie, że trzeba spełnić minimum formalności, a sama decyzja, czy otrzymamy ten kredyt jest dosyć szybko. Można też wykupić specjalne pakiety ubezpieczeń na życie. W ofercie można pożyczyć nawet sto tysięcy złotych, a co istotne oprocentowanie tego kredytu jest stałe. Bardzo dużą zaletą jest również okres kredytowania.

Pożyczone pieniądze możemy spłacać nawet przez okres 96 miesięcy, czyli przez osiem lat. Jest to jeden z dłuższych okresów kredytowania jakie obecnie oferują banki w Polsce. Raty spłaca się co miesiąc, a prowizja za udzielenie nam takiego kredytu waha się od sześciu do szesnastu procent. Zaś samo oprocentowanie kredytu wynosi od zera do dziesięciu procent. Nie jest to bardzo wygórowane oprocentowanie. Wniosek o kredyt można złożyć również za pośrednictwem strony internetowej. Szybko i sprawnie uda nam się wypełnić wniosek i wystarczy poczekać na to, kiedy bank się do nas odezwie i zdecyduje, czy może nam pożyczyć sumę pieniędzy o jaką wnioskujemy. Wiele banków ma w swojej ofercie bardzo korzystne propozycje kredytów. Wystarczy poszukać i porównać kilka ofert, aby móc wybrać tą, która będzie dla nas najbardziej korzystna. Nigdy nie wybierajmy kredytu zbyt pochopnie tylko dobrze przemyślmy naszą decyzję.

Zobacz także:  Od czego zależy szybkość udzielania kredytów gotówkowych?